Ekstremalne.plArtykuł napisał:

Flora
Flora
| 118

Użytkownik OFFLINE | zobacz profil


Artykuły tego użytkownika

Targi Perimeter Protection z produktami marki WIŚNIOWSKITargi Perimeter Protection z p
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Co 2 lata targi Perimeter Protection przyciągają do Norymbergi firmy i specjalistów związanych z systemami zabezpieczeń. Są one istotnym punktem na mapie targowej producentów systemów ogrodzeniowych. Podczas targów nie mogło zabraknąć rozwiązań mark


Innowacyjność marki WIŚNIOWSKI pokryta trzykrotnym złotemInnowacyjność marki WIŚNIOWSKI
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Grono ekspertów przyznaje je wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W tym roku eksperci nagrodzili nimi aż trzy produkty marki WIŚN


Nowości produktowe na 35 – lecie SANPLAST SANowości produktowe na 35 – lec
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Marka SANPLAST jest dla jej użytkowników synonimem Czystej Przyjemności korzystania z łazienki. W roku 35-lecia istnienia firmy nie mogło zabraknąć fantastycznych nowości w jej ofercie, takich jak: brodziki cięte na miarę czy zgodne z najnowszymi tre


SANPLAST SA w 2017 roku - podsumowanie

SANPLAST SA w 2017 roku - podsumowanie
Kategoria : wakeboard
Kategoria artykułu : Ciekawostki
Data dodania : 2018-01-12
Ilość wyświetleń : 29
Tagi :
Ocena : 1 2 3 4 5
(zaloguj się aby ocenić)
Średnia ocena : 0/5 (0 głosów)
URL :

Opis :
Rok 2017 przeszedł do historii. Jak go zapamiętamy?
Start nowości
W 2017 roku wprowadziliśmy do naszej oferty szereg nowych rozwiązań. Łącznie jest to kilkadziesiąt nowych propozycji. Na przykład seria TX została rozszerzona o konstrukcje dedykowane do mniejszych łazienek. Nowością w tej serii są także wanny prostokątne. Seria Free Line została uzupełniona o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych i wanny trapezowe, które doskonale prezentują się w pokojach kąpielowych. Wraz z nową ofertą, prezentowaliśmy też nową serię kabin Space Line. Konstrukcje Walk-In są docenianym i poszukiwanym rozwiązaniem do montażu w strefie łazienki – zarówno przez inwestorów działających w sferze publicznej, jak i prywatnej. Dla zapewnienia szerokiego wyboru powstały nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus. Nowym rozwiązaniem są także brodziki trapezowe w serii Space Mineral oraz dedykowane do nich parawany prysznicowej w serii Altus.
Targi ISH 2017
Jako lider z branży byliśmy oczywiście na Targach ISH, które odbywały się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem. Zaprezentowaliśmy tam już sprawdzone rozwiązania kąpielowe, ale oczywiście nie zabrakło także nowości. O tym jak ważnym wydarzeniem dla branży są Targi ISH potwierdzają liczby: 2400 wystawców z ponad 50 krajów i ponad 250.000 m² powierzchni wystawienniczej. Mottem tegorocznej edycji było hasło „Woda. Energia. Życie” i na takie właśnie tematyczne sekcje wystawa była podzielona. Sekcja ISH Water skupiła się na zrównoważonym podejściu do łazienki i jej innowacyjnym designie, nic więc dziwnego, że graliśmy tam pierwsze skrzypce. „Bathroom for People” – to hasło sekcji „Water”, gdzie szczególny nacisk położono na takie aspekty jak: projektowanie, zdrowie, dobre samopoczucie i komfort, a także ochronę zasobów i higieny wody pitnej. My również dbamy o te walory szczególnie, dlatego zdecydowaliśmy się wziąć aktywny udział w tych właśnie targach.
Odwiedził nas Ambasador
W firmie SANPLAST mieliśmy też bardzo ważnego gościa. Zaszczycił nas swoją obecnością Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Polsce. Była to oficjalna wizyta przedstawiciela tego kraju w progach polskiego producenta wyposażenia łazienek. Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy w Wymysłowicach. Było ona odpowiedzią na zaproszenie Prezesa Sanplast SA – Pana Wiesława Podraza. Głównym tematem rozmów było poszukiwanie wspólnych relacji i możliwości przyszłej współpracy. Silnym punktem spotkania była prezentacja hal produkcyjnych i przedstawienie możliwości produkcyjnych naszej firmy.
Mamy dobre wzory
U nas, w SANPLAST, wiele się wydarzyło. Wiele dobrego oczywiście. Produkty naszej marki znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2017. Brodzik BTL-M/SPACE, kabina Walk-In PII/ALTIIa oraz wanna trapezowa WTL(P)/FREE otrzymały rekomendacje jury konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to pierwsza w Polsce, przyznawana od 24 lat nagroda za design. Cieszymy się, że nasza praca została po raz kolejny doceniona.
Najlepszy wybór roku
Kabina Walk-In serii Altus PT/ALTIIa z kolei otrzymała nagrodę „Łazienka” Wybór Roku 2017. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs dedykowany produktom wyposażenia łazienek. Zwycięski produkt odzwierciedla wszystkie aktualne trendy w branży łazienkowej. Nasz parawan prysznicowy to uosobienie współczesnych potrzeb klientów. Prosty, nowoczesny, funkcjonalny i oszczędzający miejsce. Walk-In to konstrukcje, które doskonale pasują do niemalże każdego wnętrza łazienki. Nagroda dowodzi, że nasze rozwiązania prysznicowe doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów z branży, co nas tym bardziej cieszy.
Pełni optymizmu i zapału do pracy wchodzimy w rok 2018. Jesteśmy pewni, że zostaniecie z nami oraz że zaskoczymy Was w tym roku ponownie!


Podobne artykuły

Czym brzoza słynie… Czym brzoz
dodał : Flora
data : 2017-06-09
Wiosenne orzeźwienie pod (nowym) prysznicem Wiosenne o
dodał : Flora
data : 2017-04-25
Marmolady Stovit – prawdziwy smak Karnawału Marmolady
dodał : Flora
data : 2017-01-31
WIŚNIOWSKI na targach BAU 2017! WIŚNIOWSKI
dodał : Flora
data : 2017-01-24


dodaj komentarz dodaj Komentarze