Ekstremalne.plArtykuł napisał:

Flora
Flora
| 117

Użytkownik OFFLINE | zobacz profil


Artykuły tego użytkownika

Oskoła – i w drogę!Oskoła – i w drogę!
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Naturalny smak soku z brzozy niezawodnie orzeźwia i gasi pragnienie. Teraz możesz przekonać się o tym również przy okazji postoju na stacji Orlen. Oskoła jest na nich dostępna od niedawna, a już cieszy podniebienia kierowców i pasażerów. Postój na tr


WIŚNIOWSKI wspólnie z 150 firmami pomaga małym sercom!WIŚNIOWSKI wspólnie z 150 firm
średnia ocena : 5/ 5
ilość głosów : 0
Ponad 150 firm postanowiło dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Razem ratujmy małe serduszka” i wspólnie z marką WIŚNIOWSKI wesprzeć klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Prokocimiu. Razem zbierają pieniądze na specjalistyczny sprzęt do ratowania życia.


Krakowski Bieg Niepodległości z marką WIŚNIOWSKIKrakowski Bieg Niepodległości
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Czwarta edycja Krakowskiego Biegu Niepodległości odbędzie się tradycyjnie 11 listopada. Impreza ta promuje nie tylko sport i patriotyzm, lecz także zdrowy tryb życia. Na miejscu aktywizować biegaczy jak i kibiców będzie firma WIŚNIOWSKI. Krakowski


Carsson z kierowcą

Carsson z kierowcą
Kategoria : motocross
Kategoria artykułu : Ludzie
Data dodania : 2017-07-31
Ilość wyświetleń : 160
Tagi : carsson car rental
Ocena : 1 2 3 4 5
(zaloguj się aby ocenić)
Średnia ocena : 0/5 (0 głosów)
URL :

Opis :
Dla wszystkich tych, którzy organizują rodzinną uroczystość i chcą zapewnić swoim gościom transport z lotniska, dworca czy domu Carsson Car Rental przygotował ofertę wynajmu auta wraz z kierowcą.
- Zdając sobie sprawę z tego, że zorganizowanie transportu dużej liczby ludzi przez osobę indywidualną jest kłopotliwe, zdecydowaliśmy się na zaaferowanie wynajmu auta z wykwalifikowanym kierowcą – mówi Paweł Reczyński i dodaje: - Do dyspozycji naszych klientów oddajemy samochody na najwyższym poziomie prowadzone przez naszych najlepszych kierowców. Nasi pracownicy to kierowcy z wysoką kulturą osobistą, znający języki obce. Na życzenie klientów możemy także zorganizować zwiedzanie z przewodnikiem.
Wybierasz się na wakacje? Zacznij je już w momencie zamknięcia drzwi. Nie martw się tym, gdzie zaparkujesz samochód na lotnisku. Kierowca, który przyjedzie po Ciebie i Twoich bliskich zajmie się Wami od drzwi Waszego domu do samego lotniska.
Wynajęcie auta z kierowcą jest też idealnym rozwiązaniem dla firm organizujących spotkania biznesowe i potrzebujących transportu dla wymagających kontrahentów. Carsson Car Rental z kierowcą to oferta zapewniająca transport z lotniska, dworca czy hotelu. Zapewnij swoim klientom podróżowanie na najwyższym poziomie.
Więcej informacji o ofertach na: www.carsson.pl


Podobne artykuły

Bezpieczeństwo jazdy z Carsson Car Rental Bezpieczeń
dodał : Flora
data : 2017-07-31
Carsson z kierowcą na wakacje Carsson z
dodał : Flora
data : 2017-07-19
Śledź swoją taksówkę! Śledź swoj
dodał : Flora
data : 2017-07-19
Bezpieczne wakacje w Warszawie z Wawa Taxi Bezpieczne
dodał : Flora
data : 2017-06-13


dodaj komentarz dodaj Komentarze