Ekstremalne.plArtykuł napisał:

Flora
Flora
| 117

Użytkownik OFFLINE | zobacz profil


Artykuły tego użytkownika

Babie lato z Mionetto Prosecco.Babie lato z Mionetto Prosecco
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Ciepłe promienie zachodzącego słońca i babie lato… To znak, że już jesień. Chodź z nami na taras, usiądź z przyjaciółką na miękkich fotelach. Zapal świece i sięgnij po kieliszek Mionetto Prosecco! Ciesz się ciepłymi promieniami słońca na twarzy i prz


Wanna IDEAalna, czyli pomysł na kąpiel z SANPLAST SAWanna IDEAalna, czyli pomysł n
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Prostokąt to pierwszy kształt który przychodzi na myśl w skojarzeniu z wanną. Praktyczne, eleganckie i ponadczasowe – takie właśnie są klasyczne wanny prostokątne. Teraz do ich grona dołączył nowy ergonomiczny model, czyli wanna IDEA marki Sanplast.


WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FMWIŚNIOWSKI partnerem akcji Lep
średnia ocena : 1/ 5
ilość głosów : 0
Kiedy ludzie solidarnie łączą siły, aby pomagać innym, można zdziałać wielkie rzeczy! Dlatego firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z RMF FM. To kolejna – obok autorskiej akcji Razem ratujmy małe serduszka - inicjatywa podejmowana prz


Carsson z kierowcą

Carsson z kierowcą
Kategoria : motocross
Kategoria artykułu : Ludzie
Data dodania : 2017-07-31
Ilość wyświetleń : 94
Tagi : carsson car rental
Ocena : 1 2 3 4 5
(zaloguj się aby ocenić)
Średnia ocena : 0/5 (0 głosów)
URL :

Opis :
Dla wszystkich tych, którzy organizują rodzinną uroczystość i chcą zapewnić swoim gościom transport z lotniska, dworca czy domu Carsson Car Rental przygotował ofertę wynajmu auta wraz z kierowcą.
- Zdając sobie sprawę z tego, że zorganizowanie transportu dużej liczby ludzi przez osobę indywidualną jest kłopotliwe, zdecydowaliśmy się na zaaferowanie wynajmu auta z wykwalifikowanym kierowcą – mówi Paweł Reczyński i dodaje: - Do dyspozycji naszych klientów oddajemy samochody na najwyższym poziomie prowadzone przez naszych najlepszych kierowców. Nasi pracownicy to kierowcy z wysoką kulturą osobistą, znający języki obce. Na życzenie klientów możemy także zorganizować zwiedzanie z przewodnikiem.
Wybierasz się na wakacje? Zacznij je już w momencie zamknięcia drzwi. Nie martw się tym, gdzie zaparkujesz samochód na lotnisku. Kierowca, który przyjedzie po Ciebie i Twoich bliskich zajmie się Wami od drzwi Waszego domu do samego lotniska.
Wynajęcie auta z kierowcą jest też idealnym rozwiązaniem dla firm organizujących spotkania biznesowe i potrzebujących transportu dla wymagających kontrahentów. Carsson Car Rental z kierowcą to oferta zapewniająca transport z lotniska, dworca czy hotelu. Zapewnij swoim klientom podróżowanie na najwyższym poziomie.
Więcej informacji o ofertach na: www.carsson.pl


Podobne artykuły

Carsson z kierowcą na wakacje Carsson z
dodał : Flora
data : 2017-07-19
Bezpieczeństwo jazdy z Carsson Car Rental Bezpieczeń
dodał : Flora
data : 2017-07-31
Śledź swoją taksówkę! Śledź swoj
dodał : Flora
data : 2017-07-19
Bezpieczne wakacje w Warszawie z Wawa Taxi Bezpieczne
dodał : Flora
data : 2017-06-13


dodaj komentarz dodaj Komentarze